Veď To je Tá fašistická de mo kra cia….

29

Toto veľmi odporné primitívne riťolezectvo ako také nie je vhodné pre veľmi citlivé povahy ako také!

KN

Toto je hodné zverejnenia v médiách, aby aj občania boli s tým uzrozumení – dodal. PLNE MU DÁVAM ZA TAKÚ TÚ SÚČASNÚ PRAVDU a len ťažko mi v tom zabrániť!!

00

https://www.nsud.sk/data/att/39775.pdf

P2610953

311014 (125)

Takto volili „demokratickí“ fašisti aj dňa                   16. decemBera 2020.  Chcel sa vyjadriť občan Trenčína.

16. decemBera 2020

Ing. Mičega, predseda KŽPDIaÚP

Čo sa týka, lebo sme v bode rôzne, vážení kolegovia, dneska som si všimol jednu vec. Možno je to taká nepodstatná len ma trošku zarazila a len vám ho dám do povšimnutia si. Nechápem prečo, ja nie som nejaký ani sudca, ani nebudem dávať nejaký rozsudok nad nejakým, ale my sme dneska prvýkrát neumožnili vystúpiť občanovi na tomto zastupiteľstve. Nejdem hodnotiť kto sa chcel vyjadriť. Chcel sa vyjadriť občan Trenčína. Prvý raz, pozeral som si zastupiteľstvá od roku 2010, nechcem klamať, nezachytil som ani raz sa to v histórii nestalo, že nedostal možnosť vystúpiť občan, ktorý o to písomne požiadal vopred. Je to možno drobnosť, ale je to fakt.

2

Ďakujem veľmi pekne.

R K (1)

P2610953 K

„Presne nezistený Nezáovislý demoKratický“ fašista ako taký.

1

Keď „demokraticky“ zabrániš inému vyjadriť svoj „nádor,“ a dokážeš To veľmi „jasne, zreteľne, zrozumiteľne, jednoznačne v príslušnom štátnom jazyku“ vysvetliť svojim primitívnym vôličom „ako takým.“

https://trencin.sk/wp-content/uploads/2018/04/Z%C3%A1pisnica_MsZ_20092017.pdf

 

sK a

20. septemBera 2017

ja by som chcel zareagovať Milouš na to čo si povedal, že tu bolo dnes prvýkrát odopreté niekomu vystúpiť.

Ak si veľmi dobre pamätám, my sme dostali túto moc delegovanú od ľudí a máme ich tu zastupovať a využili sme dnes prvýkrát to právo, že sme neumožnili niekomu vystúpiť. Ak máš s tým problém, veď to je tá demokracia, že máme právo ho využiť alebo nevyužiť, ak máš s tým problém, navrhni zmenu Rokovacieho poriadku a potom každý kto sa písomne prihlási nech vystúpi. Lebo dnes ja som sa nemienil zaoberať človekom, ja nechcem nikoho hodnotiť, ktorý ma dennodenne obťažuje 20-timi mailami a to nekomentujem,  a počúvať čo tu je. 

Veď on každodenne nás konfrontuje. Takže preto sme dneska demokraticky využili právo mu odoprieť vystúpenia.

Ja som tak hlasoval. A druhú vec. Že si tu dokonca? Veď to je naše poslanie, sme poslanci. Práveže sa máme pýtať, že prečo tu nie sú ti naši kolegovia?

Takže, ja neviem, že čo si zachraňoval alebo nie, že ako si sa zachoval. Veď preto sme sem išli, hájiť záujem ľudí, preto sme tu do konca, ďakujem veľmi pekne.

   „Fašista háji záujem ľudí! Dostal Tú moc delegovanú od ľudí!“

aaa

P2610953 K

Hi KO (1)

Ko Ko T aKOTaký      K. s. K. a.

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *